Чому це стало можливим і як це виправити.
  • Updated
  • / 250 Read

Чому це стало можливим і як це виправити.

Чому це стало можливим і як це виправити.

1.    Чому це стало можливим?

  1.1.   Перша відповідь закладена в характеристику нашої  ментальності – емоційність, індивідуалізм, релігійність, миролюбність, роздвоєність, козацький дух і пасивність у політичному житті. Це основа того що бажане не завжди досягається.  Авантюризм і козацький дух і терпимість і пасивність. Це дозволяє декому використовувати владу собі на користь.  Ми вірили собі і людям, які постійно нагадували нам про нашу ментальність і про те що від простої людини нічого не залежить.

    Коли постає питання про зміни в своєму місті чи державі ми не пробуємо їх зрозуміти і оцінити. А зразу переводимо самі або нам допомагають перевести розуміння в нашу ментальність. Коли місто постійно тоне після злив то причина не в нашій ментальності а може бути в не доробці або помилці того хто проектував або того хто виконав запроектовані роботи не по проекту.  Або в нерозумінні того як має бути правильно.

   1.2. Тому шо ми постійно на протязі всього нашого шляху незалежності вірили словам політиків і їх щире бажання зробити нас щасливими. Ми вибирали не ефективних політиків і чиновників а після того коли їх статки починали збільшуватись а наші зменшуватись ми приходили до висновку що змінити нічого не можна і знову вибирали цих політиків мотивуючи це відсутністю вибору, кращих із гірших, ці уже накрались їм вистачить може нам стане краще. Нам нав’язували ідею, що нічого неможна змінити і дальше підсовували на виборах тих самих людей які нас постійно обдурювали.

 1.3.Тому шо ми були:

 -  не ефективними громадянами, не ефективними виборцями, не ефективними працівниками – якщо вони думають що вони нам платять то нехай думають що ми працюємо;

       -  важко працювали, виконували роботу яку ненавиділи і говорили собі і іншим що по іншому не вижити. В цей час  наші сусіди ті що за західним кордоном працювали там де їм подобалось. Дивились як люди з диким бажанням стати багатим попирали суспільні  цивілізаційні норми і не засуджували їх а говорили що таке життя і по іншому не можна;

      -  не ефективними платниками податків, ми любили  грати в гру як не платити податки і не бачили що в таку гру грають підприємці, роботодавці, олігархи, політики, чиновники;

       -  тікали від реальності в придуманий світ алкоголю, комп’ютера, віртуальної реальності;

      -  платили взятки всім хто їх вимагав, придумували відмазки для себе що це дешевше ніж платити штрафи або державні тарифи і проклинали чиновника що брав взятку і дивувались чому у нас процвітає корупція і чому ми так погано живемо.

    Можна ще багато тексту написати про наші помилки які привели нас туди де ми зараз знаходимось але на ситуацію це не вплине. Потрібно думати як це все виправити і не допустити  в майбутньому. Далі продовження……